Спортивне взуття

 • Кроссовки STAR Comfort — отличный выбор для начинающих спортсменов и любителей.Модель Comfort разработана с учетом всех необходимых технологий которые обеспечат комфорт и безопасность Ваших ног во время игры.Верхняя часть кроссовок выполнена из высококачественных прочных материалов, а дополнительная смягчающая прослойка уменьшит нагрузку на ноги.Лучший... Кроссовки STAR Comfort — отличный...

  Ціна 1 116 грн.
 • Кроссовки STAR Comfort — отличный выбор для начинающих спортсменов и любителей.Модель Comfort разработана с учетом всех необходимых технологий которые обеспечат комфорт и безопасность Ваших ног во время игры.Верхняя часть кроссовок выполнена из высококачественных прочных материалов, а дополнительная смягчающая прослойка уменьшит нагрузку на ноги.Лучший... Кроссовки STAR Comfort — отличный...

  Ціна 1 116 грн.
 • Кроссовки Star Luxe — отличный выбор для начинающих спортсменов и любителей.Модель Luxe разработана с учетом всех необходимых технологий которые обеспечат комфорт и безопасность Ваших ног во время игры.Верхняя часть кроссовок выполнена из высококачественных прочных материалов, а дополнительная смягчающая прослойка уменьшит нагрузку на ноги.STAR Luxe —... Кроссовки Star Luxe — отличный выбор...

  Ціна 1 240 грн.

Ведення здорового способу життя ще ніколи в історії не набувало настільки масового характеру, як в 21 столітті. Постійні тренування, Кроссфіт, йога, кардіо стали обов'язковою складовою життя впевненого і дисциплінованого чоловіка. Звичайно, одяг не є головною складовою успішних занять в залі. Але якісне спортивне взуття може значно полегшити виконання різних вправ на витривалість та силу.

Спортивне взуття круглий рік

Дайте спортивним заходам правильний імпульс разом з ідеально підібраними кросівками та кедами. Всі моделі можна розділити на кілька великих груп по сезонності, фасону та призначенням.

По сезонах спортивне взуття ділиться на:

 • Зимове. Сніг або сльота – ще не привід пропускати ранкову пробіжку або Кроссфіт. Утеплені кросівки допоможуть не тільки зігріти ноги, але й захистити їх від промокання. Традиційно найпопулярнішими моделями залишаються зимові моделі Nike Air Force black та Adidas Yeezy Winter.
 • Демісезонні. Восени й навесні зовсім необов'язково на пробіжку взувати вовняні кроси і термошкарпетки. Це взуття є у кожного поважаючого себе спортсмена, враховуючи, що саме мультисезонні моделі «експлуатуються» в спортивних залах та різних секціях. Вони не утеплені хутром, але в якості підкладки може використовуватися фланель або трикотаж.
 • Літні. Головною відмінністю цих моделей від теплих є поліпшена «вентиляція». Вони провітрюються зверху та знизу, попереджаючи виникнення парникового ефекту і неприємного запаху. Тепер можна забути про незручні моменти зняття взуття перед коханою після тривалого тренування. Боти, що «дихають», перешкоджають виникненню гіпергідрозу.

Призначення спортивного взуття

З фасонами спортивного взуття трохи складніше. Велика кількість з описуваних видів настільки схожі між собою, що розрізнити їх зможе тільки обраний. Наприклад, кеди і мокасини. Дуже схожі, але відмінні шнурівкою і формою носка (та й то не завжди). Ще є снікерси, кросівки, топсайдери (так-так, деякі з них теж належать до спортивної тематики), мокасини.

За призначенням спортивне взуття для чоловіків можна розділити так:

 • Для футболу. Характеризуються шипованою підошвою. Вони дуже легкі, але міцні. Найчастіше –шкіряні, так як екстремальні умови вимагають підвищеної міцності взуття. Рідко носяться десь крім футзалу.
 • Для кроссфіту і пауерліфтингу. При роботі з власною вагою фахівці наполягають на використанні взуття з пружною підошвою. Але для підйому штанги або присідань краще віддати перевагу варіантам з плоскою підошвою – кедам чи мокасинам.
 • Кардіо. Якщо вибрати неправильні кросівки для бігу чи їзді на велосипеді, то, в кращому випадку, можна розтягнути зв'язки. У гіршому – зламати ногу. Якісне взуття для бігу повинне щільно облягати ногу, мати високий ступінь фіксації та ортопедичну підошву.
 • Йога. Немає принципових відмінностей від взуття для кардіо.

Інтернет-магазин THE MAN зможе вразити навіть самого завзятого любителя спорту своїм асортиментом. У каталозі представлені марки недорогого спортивного взуття, преміум-класу і дизайнерські моделі. Доставка проводиться по всій Україні (ми веземо кроси в Київ, Львів, Івано-Франківськ та інші міста).

Фільтрація

Бренд

Ціна, грн

Від 
грн.
До 
грн.

Категорії

Знижки

Новинки

Інформація