Предтренувальні комплекси

Предтренувальний комплекс: заряджайся перед важкими навантаженнями!

Предтренувальний комплекс («предтренники») - унікальний вид спортивного харчування, завдання якого – підвищити ефективність та інтенсивність ваших тренувань; збільшити силові характеристики спортсмена і його витривалість. Завдяки цьому досягається серйозний м'язовий прогрес. Особливості дії засобів обумовлені їх специфічним складом на основі комбінації 5-10 компонентів, кожен з яких володіє своєю дією.

Що робить предтренувальний комплекс?

 • Бадьорить, покращує стан здоров'я і самопочуття.
 • Підвищує рівень вмісту оксиду азоту в крові.
 • Допомагає організму впоратися з продуктами розпаду.
 • Розширює судини, наповнює кров киснем.
 • Покращує вашу концентрацію і чинить інші впливи.

ВАЖЛИВО ЗНАТИ! Як і протеїнові комплекси, «предтренники» не можна приймати постійно: це спричиняє вироблення несприйнятливості до кофеїну (так що тепер ви будете пити каву як воду, не помічаючи ніяких змін в організмі або почуття пробудження). Але для використання перед циклом складних тренувань і серйозних навантажень купити предтренувальний комплекс варто обов'язково.

Які речовини входять до складу предтренувального комплексу?

 • Кофеїн. Надає відоме збудливу дію на кору великого мозку, за рахунок чого буквально «змушує» ваш організм прокинутися. Далі за рахунок впливу кофеїну значно поліпшується координація рухів, ваша швидкість реакції. В результаті це все здатне привести до процесу активного спалювання жиру. Тільки пам'ятайте про властивості кофеїну та його вплив на серцево-судинну систему.
 • Синефрин. Унікальний компонент, який сприяє поліпшенню координації, дарує багато енергії і сил. Речовина добувають із гірких апельсинів, але в «комбо» з кофеїном він може викликати неоднозначні наслідки: тахікардія, сильні головні болі, проблеми з шлунком. Але сам по собі «екстракт гіркого апельсина» надає цілий комплекс позитивних впливів на організм.
 • Ефедрин. Його властивості в чомусь схожі з сінефріном, тільки засіб ще сильніше. Сприяє поліпшенню координації рухів, пригнічує голод, дає нереальний викид сили і енергії.
 • Геранамин. Має багато назв, але останнім часом використовується не так часто. Справа в тому, що це засіб заборонила антидопінгова комісія з-за того, що воно реально дозволяє досягти кращих результатів за короткий час (а не з-за побічних ефектів!). Засіб також збуджує роботу ЦНС, координує рухи, поліпшує роботу м'язів.
 • Таурин. Ще одна речовина, що надає позитивний вплив на організм спортсмена, активізує процеси обміну речовин, що гарантує можливість насичення клітин поживними речовинами, допомагає стати більш витривалим. Завдяки цьому компоненту у складі «предтренувальника») ви серйозно збільшує ефективність і інтенсивність занять.
 • Аргінін. Зустрічається не так часто, але все ж трапляється. Його основне завдання – підвищити рівень азоту в крові, щоб ви стали більш витривалим до будь-яких видів навантажень.
 • Бета-аланін. Відома амінокислота, яка допомагає запобігти сильні болі в м'язах після занять спортом.

В складі також можуть бути присутні й інші компоненти. Наш Інтернет-магазин працює по всій Україні, доставляємо спортивне харчування Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу та інші міста. Ціна продукції приємно здивує вас: вартість «спортпита» у нас дешевше, ніж в магазинах! А позитивні відгуки про співпрацю з нами стають ще одним підтвердженням якості.

Фільтрація

Категорії

Знижки

Новинки

Інформація