Жироспалювачі

Жироспалювачі: скажи зайвому жиру «Прощавай!»

Жироспалювачі говорять самі за себе: це речовини, які сприяють усунення жирових відкладень. Вони стануть незамінним супутником на час «сушки», приведення фігури в порядок і в багатьох інших ситуаціях.

Жіросжігателя може включати до складу кофеїн, гуарану, L-карнітин, тирамін, допамін, Омега-3 жирні кислоти. В основному це кошти, які мають натуральний склад, надають позитивний вплив на організм. Але існує багато різновидів в залежності від властивостей, наявності/відсутності побічних ефектів, раціону прийому і інших характеристик. Якщо ви зібралися купити жіросжігателя, важливо знати всі ці нюанси.

Які різновиди речовини існують?

Термогенние (термоджетики, термогеники): прилив сил і неймовірна активність

Ці засоби допомагають активізувати роботу мозку і обмінних процесів, збільшити вашу витривалість і працездатність. Багато спортсменів України, які живуть у Києві, Дніпропетровську, Харкові або Одеса, позитивно відгукуються про таких речовинах. До речі, знайти це спортивне харчування можна у нас в Інтернет-магазині.

Ліпотропні (липотропы, «липи»): миттєвий результат для будь-якого спортсмена

Ліпотропні схуднення користуються популярністю, тому що відразу після прийому «визволяють» колосальну кількість енергії. Ефект відчувається вже через 10-15 хвилин (такі відгуки про схуднення цього типу залишають користувачі). Часто засіб необхідно приймати з препаратами, які активізують процеси виведення рідини. Ліпотропних вид речовин вважається одним з найбезпечніших: в його складі зазвичай присутні натуральні речовини, а це засіб можна призначати навіть дітям!

Блокатори: «з'єднатися на віки вічні» і скинути вагу

Якщо застосування жіросжігателей попередніх двох типів потрібно для активізації внутрішніх процесів, то тут все трохи інакше. Основним компонентом препарату є хітозан. Він має властивість з'єднуватися з більшістю видів жирів, а після з'єднання не дає їм розпадатися і осідати на тканинах. В результаті жири виводяться з організму разом із калом.

Блокатори поділяються на кілька підвидів: блокатори вуглеводів, жирів.

Подавители апетиту: «зашити рот» і схуднути

Назва цього підвиду говорить сама за себе: речовини створені для того, щоб ви перестали постійно є (коли дійсно голодні, коли взагалі не відчуваєте голоду, за компанію з друзями, ввечері під фільм, на роботі під час перекусу). В рамках цієї категорії виділяють анорексигены і аноректики.

Тепер ви знаєте, що таке схуднення, яких видів вони бувають, який вплив чинять на організм. Насправді видів трохи більше, але вам варто обмежитися основними.

ВАЖЛИВО! Для чого потрібні схуднення, всім зрозуміло. Але вам може здатися, що ці речовини будуть діяти навіть у тому випадку, якщо ви будете валятися на дивані. Так не буває. Кошти надають позитивний вплив лише ПРИ фізичних навантаженнях (причому тільки тоді, коли ці навантаження грамотно підібрані). Майте це на увазі, читаючи відгуки про схуднення.

А у нас в магазині представлений широкий асортимент якісного спортивного харчування від відомих виробників. Приходьте за професійними рішеннями для ваших високих досягнень!

Фільтрація

Категорії

Знижки

Новинки

Інформація