Протеїн

Протеїн: для росту м'язів незамінний!

Купити протеїн (Proteinс) – сильно концентрований білок. Речовина вважається одним з найпопулярніших серед різних спортсменів, оскільки воно універсальне. В принципі, речовини з високим вмістом білка радять навіть лікарі. Людям з мінімальним рівнем активності і сидячою роботою достатньо 1-1,5 г білка на 1 кг ваги. Тим же, хто займається спортом, дає постійну навантаження на м'язи, білка необхідно набагато більше. Тому їм потрібно купити протеїн.

Для чого і коли застосовують протеїн?

  • Збільшення маси тіла.
  • Збільшення м'язової маси.
  • Схуднення.
  • Відновлення організму після тренування.
  • Рельєф м'язів (вони стають більш щільними і красивими.

ВАЖЛИВО ЗНАТИ! «Ковтати» сироватковий протеїн ложками в надії набрати м'язову масу без походів в зал немає сенсу. Речовина в такому разі «працює» над збільшенням жирової тканини, а не м'язової. Те ж саме може статися і при регулярній «передозуванні» речовиною.

Тепер ви розумієте, для чого потрібен гейнер. Але перед прийомом варто порадитись з тренером: можливо, у вашому випадку дозування повинна бути більше/менше.

Види протеїну

Яка речовина вибрати? Як приймати його, щоб отримати максимальну користь? Який склад повинен мати креатин? Ці та інші питання часто з'являються у новачків. Професіонали ж чудово знають про існування 3-х основних видів спортивного харчування.

  • Сироватковий (швидкий). Такий протеїн має позитивні відгуки, оскільки серйозно підвищує ефективність тренувань. Для засвоєння речовини потрібно буквально 1-2 години. Ви повинні знати, як вживати протеїн: або з ранку, або після занять в залі. Завдяки унікальній формулі речовина за 1 годину компенсує білковий дефіцит; а його регулярне використання дозволяє отримати струнке і підтягнуте тіло з шикарним рельєфом м'язів.
  • Казеїн (повільний). Він необхідний для підтримки стабільного рівня білка в крові. Приймайте його перед сном.
  • Комплексний. Це формула «сироватковий + казеїн». Підходить для вживання на протязі всього дня. Одні речовини кошти миттєво засвоюються і гарантують зростання; інші ж затримуються на тривалий час, живлячи кожен м'яз.

Коли пити протеїн?

Можна з ранку, вдень або ввечері; можна до тренування або після фізичної активності. Відповісти на питання про режим прийому протеїну, не знаючи конкретної різновиди, особливості тренування і організму складно.

Як правильно вибрати протеїн?

Багато враховують тільки ціни на протеїн. Але вони не є основним критерієм вибору. При покупці звертайте увагу на:

Засвоюваність. Якщо ви хочете прибрати зайву вагу, беріть сироваткові; якщо мрієте набрати масу – казеїн.
Склад. Щоб засіб ефективно впливає на організм, в його складі повинні бути ізолейцин, треонін, валін, метіонін, лезин, інші. Не забувайте перевірити препарат на ГМО (про це «розповість» напис «modified».

Інтернет-магазин пропонує покупцям широкий асортимент якісного спортивного харчування. З ним ви досягнете поставленої мети набагато швидше! Здійснюємо доставку по всій Україні (Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одеса), консультуємо кожного клієнта по питанню вибору і покупки речовини. Приходьте ж до нас за вашим ідеальним тілом!

Фільтрація

Ціна, грн

Від 
грн.
До 
грн.

Категорії

Знижки

Новинки

Інформація