Креатин

Креатин – ваші витривалість і сила!

Креатин – одна з найвідоміших спортивних добавок, яка використовується професійними спортсменами і новачками. Секрет її популярності полягає у високій ефективності і можливості збільшити фізичне навантаження під час занять. Особливо це засіб стане в пригоді тим, хто займається силовими видами спорту.

Якщо ви зібралися купити гейнер або креатин, наш Інтернет-магазин здійснить доставку товару в будь-яке місто України: Київ, Лвів, Івано-Франківськ чи інші.

Звідки з'явилося це речовина? Що це таке?

Креатин відкрили в 1835 році, коли досліджували склад м'яса. Мішель Ежен Шеврель не тільки «виявив» з'єднання, але й виявив його ключові компоненти (гліцин, метіонін та аргінін).

Пізніше вчені помітили, що з'єднання виробляється в печінці, в нирках і в підшлунковій залозі. Правда, його не вистачає при підвищених навантаженнях.

Який результат дає креатин?

  • Збільшує в рази ваші фізичні можливості.
  • Дарує неймовірну енергію на нові досягнення.
  • Покращує процеси жіросжіганія і прискорює процес схуднення.

При постійному використанні це засіб гарантує вам якісний зростання силових показників. З ним міць і сила стануть вашими обов'язковими атрибутами! Але пам'ятайте: цього можна досягти тільки в тому разі, якщо застосування креатину буде правильним.

Коли приймати креатин? Яким чином це робити?

Схема №1. Перевірена роками ефективність

Ця схема прийому кошти довгий час використовувалася як аматорами, так і професіоналами. Її суть зводиться до наступних ключових етапів:

Завантаження. Необхідно зробити так, щоб концентрація речовини в тканинах і м'язах досягла максимального рівня.
Підтримка. Після тижня «завантаження» вам потрібно просто приймати невелику норму речовини, щоб підтримувати баланс.

Тепер ви знаєте, як пити креатин з «традиційним» способом. Але є й інший.

 

Схема №2. «Беззагрузочная» легкість

 

Вона припускає, що вам взагалі не доведеться проходити процес «завантаження». Просто приймайте звичайні дози речовини тренуйтеся.

Тепер ви точно знаєте, що таке креатин, як його краще вживати.

ВАЖЛИВО! Як і з іншими видами спортивного харчування, важливо підбирати режим і особливості прийому під індивідуальні особливості організму, розраховувати на основі цього необхідне дозування.

Вам варто розуміти, для чого потрібен карнітин. Речовина бере участь у метаболічних процесах, але воно не здатне збільшити швидкість і ефективність набору м'язової маси. У цьому полягає одна з відмінностей креатину від протеїну або амінокислот.

Але прийом цієї спортивної добавки все одно не пройде даром. Відгуки про креатин свідчать про те, що вже через 1-2 тижні звичні навантаження стануть простіше і легше. Завдяки цьому ви зможете зробити серйозний ривок у тренувальної активності.

Якщо у гейнера складу орієнтований виключно на зростання, то у креатину – на вашу силу і витривалість. Дозвольте собі новий рівень у спорті, а наш інтернет-магазин допоможе зробити це легко!

Залишилися питання з приводу вибору або прийому спортивного харчування? Зателефонуйте нашому менеджеру, щоб отримати грамотні відповіді на них!

Фільтрація

Категорії

Знижки

Новинки

Інформація