Спортивне харчування

Спортивне харчування – незамінний джерело енергії для спортсмена

Для тих, хто серйозно займається спортом (біг, тренажерний зал, стрибки у воду і навіть скандинавська ходьба), «ребром» стає питання про відновлення організму після навантаження. Банального режиму харчування не вистачає, оскільки натуральні продукти не володіють достатнім запасом необхідних речовин. Так і виходить, що за день для балансу лише білків спортсмену потрібно їсти пару кілограмів курячих грудок. Спортивне харчування – це незамінне джерело корисних речовин і компонентів.

Які мінерали необхідні тим, хто займається спортом?

 • Магній. Потрібен для формування м'язів і кісток, налагодження обмінних процесів. При нестачі цього речовини можуть виникати спазми і різкі болі, перепади настрою.
 • Калій. Речовина, завдяки якому поліпшується робота серцевого м'яза, приводиться в порядок кислотно-лужний баланс.
 • Кальцій. Ключовий компонент для кісток і зубів. Його рекомендують приймати додатково до іншим вітамінам, щоб знизити ризик спортивних травм.
 • Цинк. Речовина, необхідне для активізації процесу вироблення тестостерону. Якщо у нас не вистачає цинку, то виснажливі тренування будуть марними: рельєф зростатиме дуже повільно, практично непомітно.

Купити спортивне харчування не так просто: необхідно знати конкретний вид добавки, особливості приймання, навантаження на м'язи. В магазинах по всій Україні: у Києві, Львові, Івано-Франківську та інших містах можна знайти величезну кількість «пляшечок» і брендів.

Які види спортивних добавок виділяють?

 • Амінокислоти. В натуральних продуктах присутня 19 видів амінокислот, але тільки 9 з них мають життєво важливе значення. Амінокислота – складова частина білка, який відповідає за процеси «будівництва» і росту м'язів. Інтернет-магазин спортивного харчування пропонує вам цей вид спортивної добавки як один з основних. Амінокислоти можуть бути вільними «L» або рідкими, кожен різновид відрізняється своєю швидкістю перетравлення, енергетичною цінністю та іншими характеристиками.
 • ZMA. Створена на основі цинку добавка, яка підвищує рівень тестостерону і тим самим активізує процеси росту м'язової маси.
 • ВСАА. Ефективні, оскільки в них знаходиться 3 з 9 важливих для будівництва м'язів компонентів.
 • Гейнер. Один з найпопулярніших видів спортивного харчування, який допомагає відновити сили після складних тренувань.
 • Протеїнових коктейль. Унікальна суміш з підвищеною концентрацією білка. Протеїн необхідний вам, коли організм відчуває нестачу білків, а основне харчування не може «закрити» всі потреби.
 • Жироспалювачі. Це комплекс корисних речовин і компонентів, основне завдання якого полягає у зменшенні підшкірного жиру. Крім цього, у складі часто присутні речовини, які блокують апетит. Жіросжігателя – це один з ефективних засобів для сушки«. Правда, приймати його потрібно з розумом для того, щоб не завдати шкоди організму.
 • Предтренировочные комплекси. Продаж спортивного харчування цього типу поширена: ключове завдання таких комплексів – підвищити ефективність занять, збільшити витривалість організму.

Ціни на спортивне харчування залежать від особливостей речовини, популярності виробника, якості та інших характеристик. Але в нашому інтернет-магазині ви точно знайдете вигідні і професійні рішення. Звертайтеся!

Фільтрація

Ціна, грн

Від 
грн.
До 
грн.

Вкус

Показати все Hide

Категорії

Знижки

Новинки

Інформація