Шорти чоловічі

Шорти чоловічі спортивні і ділові

Після невдалих експериментів з бриджами і укороченими брюками, в чоловічі відділи бутиків повернулися і зайняли гідне місце модні шорти. До великої радості представників сильної статі, яким, дотримуючись дрес-коду, часто доводиться паритися в брюках, з'явилися відмінні моделі в діловому стилі. Вони виконані з брюк тканини, білих, бежевих і сірих відтінків, по довжині трохи вище коліна - купити такі чоловічі шорти в Україні стало набагато простіше.

Чоловічі шорти з піджаком і лофери - модний тренд

Розробляючи дизайн шорт для сучасних чоловіків, диктатори моди подбали про зручність і стильному вигляді в будь-якій обстановці. Для літнього відпочинку - легкі та яскраві моделі, для дому - м'які, для спорту - функціональні і не стримують рухів. А для офісу - стильні, «пристойної» довжини і ширини. На цьому моменті зупинимося для більш детального розгляду.

Так-так, віяння моди ввели чоловічі шорти в офіційний стиль, з'єднавши їх з сорочками, піджаками і туфлями. Так, щоб жарким літом в діловій обстановці відчувати себе комфортно і гармонійно, потрібно врахувати невеликі, але важливі деталі. Самі шорти повинні бути однотонними, пастельного кольору, довгими (трохи вище коліна), без накладних кишень і на ремені, бездоганно чистими і випрасуваними. Найкраще з ними поєднуються мокасини і туфлі-лофери (обов'язково на босу ногу), а також легкі сорочки, краватки-метелики і піджаки на 1-2 ґудзиках.

Купити чоловічі шорти в Україні зручніше через інтернет

Ніякої біганини по магазинах, ніяких тісних примірочних і гіперуважних, набридливих консультантів. Просто в вільну п'ятихвилинку візьміть смартфон, загляньте на віртуальні вітрини інтернет-магазину чоловічого одягу та аксесуарів The Man, виберіть модель за своїм стилем і розміром. Оформлення замовлення онлайн або по телефону займе не більше хвилини, після чого ви зможете продовжити займатися своїми справами. Про решту подбають наші менеджери.

Обирайте обновки з задоволенням!

Фільтрація

Категорії

Знижки

Новинки

Інформація