Реглани чоловічі

Реглан чоловічий спортивний і ділової


Одяг з рукавом «реглан» почала проводитися в швейних майстерень близько двохсот років тому і до сих пір не вийшла з ужитку завдяки своїй зручності. Заполонили чоловічі реглани і наш інтернет-магазин брендового одягу.
Хитрість «формату» полягає в тому, що рукав є продовженням плечової частини (рядок йде уздовж ключиці), а не пришивається окремо (як на класичних сорочках і піджаках). Такий крій особливо зручний в тій діяльності, де потрібна широта рухів рук, наприклад, в спорті чи в активному відпочинку. Тому найчастіше косою шов «рукава від коміра» застосовується в пошитті футболок і тренувальних кофт. Але чому так повелося, що всі зручне - спортсменам, а бізнесменам доводиться тіснитися в рамках дискомфортного дрес-коду? Дизайнери взялися вирішити цю несправедливість і вивели на подіуми стильні чоловічі реглани в діловому стилі.


Чоловічі реглани відмінно виглядають на будь-якій фігурі

Якщо ви не шиєте одяг на замовлення, значить напевно стикалися з проблемою поганої посадки кофти або светри. То в плечах нормально, а рукав закоротка, то плечі кофти широкі, а довжина рукава оптимальна, а то буває, що у верхній частині відмінно, а на талії безформно виглядає. Коли ви вирішите купити чоловічий реглан, навіть без примірки, будьте готові до відсутності таких нестиковок. Адже крій продуманий так, що на будь-якій фігурі плечі вироби ідеально сядуть і не будуть відкопилюватися або тиснути під пахвами.


Купити чоловічий реглан - заощадити час і гроші

На відміну від жінок чоловіки вважають за краще купувати обновки швидко, щоб було більше часу для більш важливих справ. Однак вимоги до них набагато вище - надійна якість, стильний зовнішній вигляд і обов'язково зручність. Тому підбираючи моделі для каталогів, інтернет-магазин The Man орієнтується на колекції брендів добре зарекомендували себе на європейському ринку. Так, купуючи у нас чоловічий реглан, ви можете бути впевнені, що при невисокій вартості він забезпечить вам комфорт і стильний зовнішній вигляд.
Легких і приємних покупок!

Фільтрація

Категорії

Знижки

Новинки

Інформація