Кардигани чоловічі

Кардигани для стильних чоловіків

Немає нічого неможливого. Хочеться, щоб на бізес-зустрічі було так само комфортно, як удома? Будь ласка, теплий, в'язаний чоловічий кардиган в діловому стилі можна купити прямо тут, на віртуальних вітринах інтернет-магазину The Man. Хочеться в неформальній обстановці залишатися стильним, щоб з першого погляду було зрозуміло, що ви не ликом шиті? Тут же можете доглянути брендову в'язану кофту.


Купити кофту чоловічу або кардиган?

Перш ніж дати пораду, пояснимо різницю. Кофта - це стара-добра, всіма улюблена тепла річ, яка розстібається зверху до низу і часто має помітний комір. Кардиган - різновид кофти, для нього характерна відсутність коміра, і наявність ґудзиків по всій довжині, глибокий виріз горловини. Правда, деякі сучасні моделі можуть значно відрізнятися від канонів.
Якщо напередодні холодного сезону стало питання, яким з цих двох типів віддати перевагу, то окиньте оком свій гардероб. Ділові брюки, сорочка і піджак залежалися без діла ще з дня захисту диплома, а бувалі джинси займають почесне місце біля дивана? Значить, вам комфортніше буде в чоловічий кофті. Ви цінуєте стильні і оригінальні нарди? Відмінно - заповните їх колекцію, встигніть купити модний в'язаний кардиган.


Купуйте обновки онлайн

У нашому інтернет-магазині чоловічого одягу та аксесуарів представлений великий асортимент в'язаних і трикотажних кофт, кардиганів від європейських брендів. Тому в їх якості і відповідно модним віянням немає сумнівів. Вибирайте відповідний фасон, розмір і колір, і, не відходячи від екрану, оформляйте замовлення через онлайн форму або по телефону. Наші менеджери допоможуть вам радою та подбають про доставку товару.
Купуйте легко, носіть із задоволенням!

Фільтрація

Бренд

Розмiр

Ціна, грн

Від 
грн.
До 
грн.

Категорії

Знижки

Новинки

Інформація