Портфелі

Чоловічі портфелі - сучасний аксесуар ділового чоловіка

У успішного чоловіка все повинно бути бездоганно. Костюм, який ідеально сидить на вашій фігурі і відповідає вимогам стильного дрес-коду. Туфлі підібрані в тон і начищені до блиску. А також чоловічий портфель або сумка для документів - гармонійно доповнить діловий образ і обов'язково збереже усі речі в ідеальному стані.

  
Спеціально під ці вимоги сучасності дизайнери розробили чоловічі шкіряні портфелі. При відсутності недоліків, вони мають безліч переваг. По-перше, зберігають форму, а значить, папери, документи і гаджети не зімнуться і не зламаються. По-друге, якщо раптом ви потрапите під зливу або впаде на землю портфель з натуральної шкіри, матеріал і спосіб застібки вбереже вміст від промокання і забруднення. По-третє, це досить місткий аксесуар: внутрішні відділи і зовнішні кишені дозволять розподілити всі деталі по своїх місцях, щоб швидко їх відшукати і легко витягти в потрібний момент. По-четверте, зручні ручки сумки для документів дозволяють носити в руках, лямка - через плече.

  
Купити сумку для документів або портфель чоловічий – те, що треба бороданям

Ще однією перевагою такого старого-нового аксесуара є його стильний дизайн. Адже він поєднує в собі сучасні вимоги і відтінок ретро, а тому припаде до смаку цінителям класики і фанатам моди, наполегливо наслідуючим тренди. Тому інтернет-магазин чоловічого одягу та аксесуарів The Man підібрав кращі портфелі та сумки, які підходять для документів, ноутбуків, і навіть для того, щоб вмістити в них речі на тренування.

 
Стильна колірна гамма - чорні, коричневі і руді відтінки шкіри, а також вкраплення текстильних елементів і джинсових вставок - дозволяють комбінувати аксесуар з вашим улюбленим стилем одягу. Дизайнери пропонують брати такі моделі, коли вдягаєте діловий костюм з туфлями-оксфордами, і коли ваше вбрання складається з шортів і футболки.

 
Бажаєта купити чоловічий шкіряний портфель? Київ і вся Україна - наш регіон доставки

Інтернет-магазин The Man піклується про те, щоб в рамках наших вітрин ви могли легко знайти свою обновку. Тому сформовані окремі каталоги, в яких можна вибрати рюкзаки, сумки чоловічі і портфелі, купити онлайн з доставкою в Київ, Харків, Дніпропетровськ або невеликі міста України.

  
Нехай покупки будуть зручні і практичні!

Фільтрація

Ціна, грн

Від 
грн.
До 
грн.

Кількість колес

Категорії

Знижки

Новинки

Інформація