Рукавички шкіряні

Рукавички – чоловічі аксесуари, які спочатку були частиною військової амуніції. Сторіччями по тому вони стали супутниками джентльменів і представників богеми. Лімерик носили королі, графи, без них складно було уявити світський наряд. Актуальність цього предмету гардеробу збереглася і в 21-му сторіччі.

Види рукавичок

Якщо раніше цей предмет гардеробу поділявся на військові і парадні (вечірні), то зараз їх класифікують за часом року, в яке вони носяться и специфікою моделей.

 

  • Зимові. Шкіряні та дерматинові аксесуари, всередині оброблені натуральним хутром або вовною. Вкрай актуальними в новому сезоні вважаються благородні кашемірові моделі. Вони виконані з м'якої пряжі, характеризуються прекрасними зігріваючими властивостями і елегантним зовнішнім виглядом. Їх вартість залежить від використовуваного матеріалу і фірми-виробника.
  • Демісезонні. Як і зимові, вони можуть бути виготовлені з тонкої вовни, шкіри або її замінників. Відмінністю є відсутність щільної підкладки. Замість неї на внутрішню поверхню рукавичок нашита бавовна, фліс або інша натуральна тканина.
  • Спеціальні. Безпосередньо пов'язані з чоловічими захопленнями – їздою на мотоциклах, заняттями кроссфітом і т. д. Сюди також відносяться водійські. У них укріплені фаланги пальців за рахунок щільної підкладки.
  • Світські. Цей тип об'єднує т. н. вечірні та денні рукавички. Вони носяться в будь-який час року під вечірній костюм. Традиційно шиються з атласу, шовку, бавовни або тонкої замші. За правилами етикету, їх можна не знімати в приміщенні. Вони вважаються частиною костюма. Класичні варіанти білі або чорні.
  • Мітенки. Це ефектні рукавички без пальців. Вони захищають долоні і кисті від холоду, але не сковують рухи. Крім того, дозволяють працювати на смартфоні без зняття аксесуара. Виготовляються з традиційних матеріалів. У них найчастіше немає теплої підкладки (деякі дизайнерські моделі доповнюються шерстю зайця і єнота). Її роль виконує натуральна бавовняна тканина.

 
Також інтернет-магазин THE MAN пропонує своїм покупцям ультра-популярні рукавички для смартфонів. У них на подушечках пальців вшита тканина, здатна проводити електричний розряд. Наприклад, люрекс.

Як вибрати

Перш, ніж купити шкіряні чоловічі рукавички, важливо розрахувати свій розмір. В іншому випадку, при носінні аксесуара будуть деякі незручності: краги будуть зісковзувати або задиратися.

 

  • Спочатку вимірюється повний обхват долоні біля великого пальця. Тепер потрібно перевести сантиметри в дюйми. Для цього поділіть отримане число на 2,5.
  • Залишилося тільки округлити суму до цілого числа.
  • Параметричний ряд: 8 – XXS; 8,5 – XS; 9 – S; 9,5 – M; 10 – L; 10,5 – XL.

 
Не останню роль відіграє форма краги. Рекомендуємо придивитися до моделей з манжетами або гудзиками (а-ля лімерик). Ціна на такі варіанти трохи вище, ніж на класичні (без тасьми або інших фіксаторів), але вони є більш практичними.

 
Доставка брендових чоловічих рукавичок проводиться по всій Україні (в Київ, Льві, Івано-Франківськ та інші міста).

Фільтрація

Категорії

Знижки

Новинки

Інформація