Окуляри

Окуляри. Призначення та форми

Класифікація окулярів проводиться за їх призначенням та формою. Наприклад, існують чоловічі окуляри для захисту від сонячних променів, для візуалізації віртуальної реальності та медичні. Всі ці види не є взаємозамінними, тому у кожного хлопця в наявності повинні бути, щонайменше, дві пари аксесуарів.

 
Виключимо з цього переліку моделі 3d – все-таки, це не звичайна прикраса або необхідність, а приємне доповнення до сучасних смартфонів.

Виходячи з такої точки зору, окуляри бувають:

  • Сонцезахисними. Допомагають уникнути пошкодження рогівки під час перебування на пекучому сонці. Класифікуються за рівнем захисту від УФ-променів та наявності або відсутності можливості поляризації;
  • Для комп'ютера. Величезний клас окулярів, які призначені для захисту очей під час роботи за монітором або корекції оптичних недосконалостей. Сюди також відносяться моделі для читання. Вони необхідні всім, хто працює за ЕОМ або тривалий час проводить за читанням тексту.
  • Поляризаційні або противідблискуючі. Зовні вони можуть абсолютно не відрізнятися від класичних варіантів для захисту від сонця. Насправді, за рахунок спеціального покриття лінз, вони відсіюють відблиски, і тим самим полегшують повсякденне життя. Стануть в нагоді на риболовлі або за кермом авто. Здатні робити зображення більш яскравим і контрастним, а погляд чітким. Можуть одночасно відноситься до коригувальних та захисних варіантів. Найвідоміші моделі цього виду представлені компанією Polaroid.
  • Спеціальні. Це, так звані, тактичні або захисні варіанти. Необхідні для службовців силових структур або хлопців, що віддають перевагу активному спосібу життя. Багато з них оснащені спеціальною камерою нічного бачення. Завдяки цьому вони можуть не тільки захищати очі, але й фіксувати те, що відбувається (як екшн-камера);
  • Спортивні. Їх дужки та оправа виконані особливим чином – з щільної прогумованої матерії. Вони прилягають до голови і очей, повністю ізолюючи їх від зовнішніх факторів: вітру, води, снігу, піску. Не можна сказати, що вони ультра модні, але на плаванні або під час катання на велосипеді чи сноуборді все ж будуть незамінні. Їх лінзи виконані з пластика, тому мають відмінні властивості антивідблисків. Для нічних їздців рекомендуються варіанти антифари, що захищають кришталик від автомобільних ламп дальнього світла.

Окуляри, як модний аксесуар

Двома найважливішими деталями в окулярах є оправа і лінзи. Щоб правильно підібрати підходящу модель, важливо враховувати не тільки особливості зору, але й форму голови, ширину розташування очей та деякі інші нюанси. 

За допомогою простої зміни дужок можна кардинально змінити аксесуар та зробити зі спеціальних медичних окулярів іміджеві. Для цього проводиться невеликий ремонт: лінзи з потрібною кількістю діоптрій просто вставляються в нову оправу. Завдяки сучасним технологіям, в інтернет-магазині можна купити практично будь-яку рамку. Особливо популярні в новому році оправи з дерева (представлені у Ray Ban) і товстого пластика (Miu Miu).

Фільтрація

Категорії

Знижки

Новинки

Інформація