Ділові костюми

Чоловічий костюм – безсмертна класика

Важлива бізнес-зустріч, дрес-код на роботі, свадьба друга, випускний у сестрички, романтична вечеря в ресторані або просто діловий настрій... Для таких подій обов'язково потрібно купити костюм. Чоловічі моделі сьогодні радують спектром фасонів і кольорів, тому вибирати їх можна довго і виснажливо. А можна просто зорієнтуватися на рекомендації модельєрів, котрі диктують модні тенденції.

 

Стильні ділові костюми без «нафталіну»

Здається класичний наряд він хоч в 30-х, хоч у 90-х, хоч у двадцять першому столітті буде виглядати однаково. А ось і ні. Давайте відійдемо від непоказного чорного набору штанів і піджака - він тільки погіршить враження про ваш смак.

Обирайте стильні чоловічі костюми з лаконічною родзинкою - контрастна строчка на манжетах, кольорова обробка кишені або внутрішньої частини коміра, та й сам комір може бути зроблений стійкою або «подвійним». Також в останніх колекціях акцентується увага на колірній гамі - не чорний, а графіт, смарагд, волошка або брусниця. Однотонні варіанти поки беруть гору над картатими і смугастими чоловічими костюмами.

Як купити чоловічий костюм в Києві

Інтернет-магазин чоловічого одягу The Man здійснює доставку замовлень в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу. Щоб купити чоловічий костюм вам потрібно обрати модель, звірити свої розміри з розмірною сіткою виробника і онлайн оформити покупку. Тому зробити замоввлення і отримати його ви можете не залежно від місця проживання.

І на завершення невеличка порада за вибором: на літо беріть піджак на бавовняній підкладці. Якщо піджак на 2-3 ґудзиках, нижню завжди розстібають.

Приємних покупок!

Фільтрація

Категорії

Знижки

Новинки

Інформація