Портупеї

  • Портупея из итальянской кожи в четырех цветовых вариантах. Размер регулируется по вертикали и по горизонтали пряжками. Брендовая подарочная коробка. Портупея из итальянской кожи в...

    Ціна 580 грн.
  • Портупея из итальянской кожи в четырех цветовых вариантах. Размер регулируется пряжками. Брендовая подарочная коробка. Портупея из итальянской кожи в...

    Ціна 680 грн.
  • Портупея из итальянской кожи в четырех цветовых вариантах. Размер регулируется пряжками. Брендовая подарочная коробка. Портупея из итальянской кожи в...

    Ціна 680 грн.

Портупея з натуральної шкіри

У сучасному світі портупея - це вже не «помічник» для носіння зброї і не військовий атрибут. Як і берці, підсумки для гранат, хустки-арафатки кольору хакі і багато інших деталей армійського спорядження, портупея пройшла еволюцію від речі для війни до речі для краси і зручності. Правда одна характеристика в ній залишилася незмінна - виготовляється з натуральної шкіри!
Наш інтернет-магазин пропонує неабиякий асортимент портупей, які легко купити, як у Києві, Харкові, Дніпропетровську, так і в невеликих містах України. Кольори і моделі у них досить різні, а от розмір зазвичай універсальний, оскільки довжина ремінців регулюється.

Телефон, гроші та документи завжди під рукою!

Красиво і модно - аргумент для дівчаток, хоча він цілком підходить і до чоловічих аксесуарів. Але все ж представники сильної статі більше цінують предмети якісні, практичні, багатофункціональні ... Вірно? Тоді портупеї напевно послужать вам хорошу службу.
Коли ви за кермом, коли на пробіжці, коли збираєтеся прогулятися без нічого або просто потрібно, щоб телефон і гаманець були «біля серця», а кишень немає... У таких випадках важко придумати аксесуар зручніше, ніж портупея, до якої кріпиться відповідний чохол. Тим більше, що він гармоніює з кожним типом і стилем одягу будь то футболка, біла сорочка або байкерская куртка. Легко, стильно і практично! Чи не цього ви хотіли?

А як щодо портупеї для жінок?

Цілком справедливе питання. Адже ці милі і хитрі створіння вже давно «стягнули» з чоловічого гардеробу і перекроїли під себе штани, підтяжки, піджаки, краватки... Але і зараз не гребують носитися по будинку в ваших футболках, хоча ті й великі на пару розмірів. Так що будьте готові, що обновка може швидко перекочувати на ніжні плечі вашої леді, підкреслюючи її еротичність.
А краще, заздалегідь подбайте, щоб у неї була своя, жіноча портупея. Такі моделі мають більш витончений дизайн, але також виготовляються з шкіри і радують колірною різноманітністю від класичного коричневого до білого, чорного і рудого.

Фільтрація

Бренд

Ціна, грн

Від 
грн.
До 
грн.

Категорії

Знижки

Новинки

Інформація