Браслети

Брендові чоловічі браслети


«Диявол криється в дрібницях», - стверджує стародавня французька мудрість і сучасна людина все частіше переконується в її істинності. Особливо коли йдеться про те, як ви виглядаєте. Адже якщо ви надаєте значення навіть дрібним деталям, значить ви людина не поверхнева, уважна і серйозна. А значить вам можна доручити найважливішу справу і довірити саму ніжну душу - на вас можна покластися. Чи не так?!
Щоб вам не прогадати з якістю і стилем, для перебірливих представників сильної статі інтернет-магазин Тhe Мan зібрав колекцію чоловічих браслетів від крутого бренду Age. Купити їх можна, оформивши замовлення прямо тут і зараз, а доставку ми забезпечимо через «Нову Пошту», яка працює як на Київ, Харків, Дніпропетровськ, так і на невеликі міста України.

Браслети зі шкіри, дерева і ниток

Зверніть увагу, годинник на зап'ясті - здавалося б, всього лише інструмент, який показує час, дату і можливо ще деякі інші параметри... але якого шарму додає їх браслет, як вигідно він підкреслює ваш статус у поєднанні з запонками на манжетах синього піджака. А як ефектно спортивні моделі виглядають з одягом у відповідному стилі, а головне підкреслюють ваші сильні жилаві руки!
Такий же чарівний ефект мають і якісні чоловічі браслети. У нашому інтернет-магазині ви знайдете моделі з натуральної шкіри, з дерев'яних намистин і бавовняної нитки різних колірних рішень. Характерна деталь, що підкреслює чоловічу силу, витривалість і сміливість - фурнітура на моряцьку тематику - якоря і штурвала.
Вибирайте, що вам ближче за духом і сміливо поєднуйте браслети з улюбленим стильним одягом!

Фільтрація

Бренд

Ціна, грн

Від 
грн.
До 
грн.

Категорії

Знижки

Новинки

Інформація