Краватка-метелик

Краватка-метелик з дерев'яним ароматом

Не вірите в могутню силу краватки-метелика? Переглянете фільм «Трудный ребенок», де така маленька деталь чоловічого гардеробу зіграла культову роль у долях маніяка-вбивці і маленького хулігана. Згадали, а тепер ще раз погляньте на асортимент дерев'яних метеликів в нашому інтернет-магазині. Тепер ви теж в колі любителів краваток-метеликів?!
The Man дає гарантію, що ви не пошкодуєте. Адже це по-справжньому стильний, креативний і добротний аксесуар з натурального дерева. Кожен метелик зроблений вручну, тому довго зберігає густий запах деревини і її тепло.


Від класики до етніки, від Великого Гетсбі до Джокера

О, як же зробити вибір?! Важко не погодитися, це, мабуть, саме непросте завдання, особливо якщо ви збираєтеся купити метелика-краватку для себе, а не на подарунок. Що ж, давайте подивимося, що у нас є!
Самий універсальний варіант - класична форма метелика, стандартного деревного кольору (темніше або світліше - залежить від виду та віку дерева) - вона підійде і до ділової сорочки, і до хіпстерскої в клітинку, і до джинсового піджака.
Найбільш креативний варіант - коли «крила» краватки вирізані у формі пістолетів, ножиць або логотипу Бетмена - вмить приверне до вас хвилю уваги навіть на багатолюдній гучній вечірці.
Побачення, хочеться здивувати дівчину? Одягайте веселого метелика «зірки 80-х» або з етнічним принтом, подаруйте коханій замість троянди квітучий кактус, а потім несподівано встаньте на голову і прочитайте поему. Нехай вона побачить, що ви дійсно не такий, як усі.

Унікальні метелики-краватки в інтернет-магазині The Man

У вас підростає синочок і він такий же крутий, як і ви? Зробіть йому справжній батьківський презент - подаруйте чоловічу краватку-метелика подібний вашому. Чи, може, збираєтеся відвідати друзів у Києві, Харкові, Дніпропетровську чи інших містах України - їм теж припадуть до душі дерев'яні метелики-краватки.
Такий аксесуар стане одним з найкращих подарунків, адже на тильній стороні відбиток логотипу бренду і покупка упаковується в стильну коробочку.

Фільтрація

Категорії

Знижки

Новинки

Інформація