Аксесуари

Аксесуари для ідеальних чоловіків

Ідеальний чоловік - це не давньогрецький Аполлон, не герой з роману Чака Паланіка і не суперечливий збірний образ, нав'язаний диснеївськими мультфільмами. Ідеальний чоловік - не той, у якого немає недоліків, а той, хто розвиває свої достоїнства і направляє їх у конструктивне русло...
Впізнаєте себе? Так «заговори, щоб я тебе побачив»! Перше, що скаже про вас без слів - одяг, взуття, і особливо модні креативні аксесуари. Адже ви вже давно не страждаєте юнацьким максималізмом і розумієте, що в зовнішньому вигляді індивідуальність читається в лаконічних «родзинках».
Саме такі «родзинки» ви можете купити в інтернет-магазині чоловічих аксесуарів та одягу Тhe Мan. У них ви справите враження не тільки на Харків, Одесу, Дніпропетровськ чи Київ, яких вже мало чим можна здивувати, а й далеко за межами України. Підтвердження тому - відгуки клієнтів з Європи та Америки.


Краватка-метелик з дерева

Сучасний світ в будь-якій сфері найбільше цінує креатив, почуття смаку і гумору. Тому навіть у діловому стилі вітається оригінальність... Подобаються сорочки і шведки? Відмінно! Дерев'яний метелик-краватка стане втіленням вашої харизми. Вона гармонійно підійде навіть під строгий піджак і гіпнотично подіє на ваших колег і друзів.

Шкіряний браслет

Як до шведок, так і до футболок стильним доповненням стане чоловічий браслет зі шкіри, дерев'яних намистин або міні-канатів, що фіксуються якорем. Хочете підкреслити свою спортивну форму, сильні жилаві руки? Вибирайте браслети - в контрасті такий тонкий аксесуар виглядає особливо ефектно.


Ще штрих - дизайнерська чоловіча портупея

Один із самих практичних і модних аксесуарів для чоловіків - портупея. Це не просто прикраса і штрих, що додає вашому зовнішньому вигляду значності. Це ще й незамінний помічник, коли потрібно щоб найнеобхідніші речі - телефон, портмоне, документи, фотоапарат або інші гаджети, завжди були під рукою. Все акуратно, зручно та надійно розміщується в чохлах на ременях портупеї. Стиль і функціональність в одному флаконі!

Фільтрація

Бренд

Показати все Hide

Колір

Показати все Hide

Ціна, грн

Від 
грн.
До 
грн.

Об'єм (л)

0 літрів - 135 літрів

Кількість колес

Серія

Показати все Hide

Категорії

Знижки

Новинки