Патріотичні футболки

Українські патріотичні футболки

Дотримуєтеся активної громадянської позиції? Підтримуєте українського виробника? Слідуєте тенденціям моди? Тоді колекція «Патріотичні футболки» від національного бренду Nenka, що представлена в нашому інтернет-магазині, - для вас... і для того хлопця! Адже одяг з оригінальним принтом - це ще й крутий подарунок.

Колекція обмежена, тож якщо хочете купити патріотичну футболку, радимо не відкладати покупку на черговий понеділок наступного місяця, а поквапитися. Ми ж в найкоротші терміни забезпечимо її доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків та інші міста України.

 

Футболки з українським принтом і орнаментами

У каталозі зібрані якісні моделі для чоловіків, стильно декоровані елементами української символіки. Це чітка стилізація вишивки, яскраві орнаменти та візерунки в національних кольорах, оригінальні принти з козаками і атрибутикою, а також є і монотонні одноколірні варіанти без помітних малюнків, а лише з лаконічною ледь помітною вставкою на планці з ґудзиками.

Окремо варто сказати, що для пошиття футболок використовується трикотажне полотно з бавовни. Тому вони приємні тілу, м'які, дихаючі і не вимагають особливого догляду. На деяких моделях - невеликі вставки з дайвінгу з малюнком, завдяки чому він не втрачає кольору навіть при частому носінні і пранні.

 

Чоловічі футболки для спорту і тусовки

Інтернет-магазин The Man представляє чоловічі патріотичні футболки в різних стилях. Так, найширший асортимент - в моделях без коміра з круглим вирізом. Вони користуються найбільшим попитом, оскільки є найпрактичнішими: в них комфортно гуляти по місту і на курорті, зручно займатися спортом, господарювати на дачі або бродити у лісі... Також вони цілком хороші в якості нижнього шару одягу, під сорочку (можна не застібати), легку куртку або светр, підходять під будь-який тип штанів.

Ще один популярний сьогодні тип чоловічої одягу- «поло» - з коміром і застібається на ґудзики вертикальним вирізом. Представники сильної статі цінують їх за хитре поєднання «діловитості» сорочки і м'яку зручність футболки. Вони теж стильно виглядають з різними типами штанів і будуть до речі, як в офісі, так і на вечірці.

Обирайте ту модель, яка найкраще відобразить ваш стиль і козацький дух!

Фільтрація

Ціна, грн

Від 
грн.
До 
грн.

Категорії

Знижки

Новинки

Інформація